Sohbet web sitesi olarak yeniden aktif olarak chat ortamına giriş yapmış bulunmaktayız. Siz değerli kullanıcılarımız ile birlikte yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kazanarak kaliteli sohbetin keyfini çıkarmak için buradayız.

Sohbet sitelerinin hepsi gibi bizde potansiyelimizi geliştirmek kullanıcılarımıza iyi hizmet vermek ve teknolojinin getirdiği yenilikleri kullanarak daha güvenli sohbet etmenizi sağlamak adına uğraşmaktayız.

Sitemizde mIRC Script programı mevcut olup dilerseniz irc sunucularımiza mirc sohbet programı ile giriş yapabilirsiniz. Ana sayfamızda bulunan mirc indir linkini tiklamanız yeterli olacaktır.

Online radyo yayını yapan dj arkadaşlarımız için dilemeleri halinde gine sitemizin ana sayfasında bulunan , Sam radyo programı mevcuttur resimli anlatım ve sam5 windos8 indirme linki vardır virüs taramaları yapılmış ve programın sağlamlığı denenmiştir.

Sizlere aynı anda bir çok web sohbet siteleri ve sohbet odaları ile hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız diğer yazılarımızda bunlardan söz edeceğiz. Bizimle yeni sohbet ailemizi büyütmek isterseniz lütfen iletişime geçiniz .

2 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü