Merhabalar web sohbet sitemizin radyo yayıncılarından dj arkadaşımız Duyqu hanımın sizler için kaleme aldığı Anne Baba Şefkati isimli makalemizi paylaşmaktayım. Kendisine emekleri için teşekkür ederiz keyifle okuyunuz sevgili ziyaretçi ve kullanıcılarımız.

Duyqu hanımın makalesi ile sizleri baş başa bırakalım.


Mobil Sohbet Sitesi

* Radyo Sohbet odaları.

Web sohbet siteleri

Bugün Anne Şefkatin’den bahsedeceğim. Anne her yerde Annedir. İnsan Olsun hayvan olsun Anne Annedir.Baba dan çok Annenin Şefkati Sevgisi daha önemlidir. Baba sevse de büyük bir olasılıkla sever ama Anne kadar sevgisini şefkatini gösteremez. Kendimden örnek veriyim ben babamın beni sevmediğini düşünürdüm , anneme sorardım babam bizi neden sevmiyor?

Anne Baba şefkati

Annem! Sevmez olur mu hiç Anne Baba bir evladını Sevmez olur mu derdi. Sizler bizlere Allah’ım birer mucizelerisiniz emanetleriniz derdi. Büyüdüm nişanladım düğünüm olacak Babam yanım da hiç durmuyor . Sürekli kaçıyor bir gün sabredemedim dedim ki Rahmetli Babama, Baba beni neden sevmiyorsun sürekli kaçıyorsun.

Canım Babam Dediki ;

“O cümleyi bir daha asLa duymayacağım diyerek bir bağırdı.”

Bir ata nasıl evladını sevmez , olur mu öyle şey kızım dedi. Ama bak nişanım düğünüm olacak sen benle vakit geçirmiyorsun dedim. İşin aslı Babam söyleyince çıktı meğer ki , beni görmeye dayanamıyormuş.

Yani diyeceğim Babada seviyor ama Anne kadar sevgisini şefkatini göstermiyor.

Rabbim Anne Baba Duası Almış Evlatlardan Nasip Etsin İnşallah.

2 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü